fbpx

Zrób pierwszy krok

dołącz do nas!

ERA PROSUMENTA

Firmy coraz chętniej nagradzają za bycie lojalnym klientem i ambasadorem ich marki.

Wyobraź sobie dwa produkty – podobnej jakości i w podobnej cenie. Jeden dostępny jest w tradycyjnych kanałach sprzedaży, a drugi w systemie konsumenckim.

Czy wiesz, że wartość pieniędzy wydawanych na marketing (reklamę) w przypadku obu tych produktów jest prawdopodobnie bardzo zbliżona? Tak! Przy czym pieniądze przeznaczane na marketing w tradycyjnym systemie dystrybucji trafiają do prasy, radia telewizji i agencji reklamowych. Natomiast w przypadku systemu konsumenckiego pieniądze te trafiają do osób takich jak Ty, które będąc zadowolone z używanych produktów, polecają je innym.

Dlatego nie dziwi fakt, że coraz więcej firm z powodzeniem sięga po ten kanał sprzedaży. Firmy te zamiast płacić celebrytom za to, że przekonują do produktów, których sami nie stosują, wolą zapłacić Tobie, zadowolonemu klientowi. W znaczącym stopniu przyczynił się do tego powszechny dostęp do internetu oraz rosnąca popularność zakupów online. A wystarczy do tego komputer, tablet czy nawet smartfon i dostęp do sieci.

Nasz Zespół również szukał takich możliwości. Jednocześnie chcieliśmy, by wybrany przez nas sposób działania i zarabiania był łatwy do powtórzenia przez każdą osobę. Dzięki temu każdy – także i Ty – może z tych możliwości skorzystać.

NASZ PARTNER

NaturDay logo

BRANŻA WELLNESS

Na świecie obserwuje się obecnie rewolucyjną przemianę świadomości dotyczącej tego, jak się odżywiamy, jak spędzamy wolny czas, jak wyglądamy, jak i kiedy się starzejemy. Coraz bardziej rośnie zapotrzebowanie na wszelkie produkty i usługi związane ze zdrowym stylem życia. Branża zdrowia i urody – określana również jako branża Wellness – oraz rynek produktów i usług, które są jej częścią, rozwija się obecnie w niezwykle szybkim tempie.

Czy wiesz, że już ponad 11,5 miliona ludzi w Polsce stosuje suplementy? Świadomość zdrowia rośnie w nas z roku na rok. Interesuje nas już nie tylko sama suplementacja, ale ogólne dbanie o jakość naszego zdrowia, co przekłada się na kompleksowe podejście do dbania o nasz organizm.

Decydując się na dołączenie do społeczności NaturDay masz pewność, że jesteś we właściwym miejscu i o właściwym czasie, i dzięki temu osiągniesz satysfakcjonujące Ciebie cele.

JAK TO DZIAŁA

01.

— Korzystaj

Oferta NaturDay jest  na tyle  bogata, że i Ty znajdziesz w niej coś dla siebie. A skoro i tak korzystasz z takich produktów na co dzień, to wystarczy tylko zmienić sklep w którym je kupujesz.

02.

— Polecaj

Podziel się z innymi informacją o używanych przez siebie produktach oraz opowiedz o korzyściach i możliwościach, jakie daje dołączenie do Klubu NaturDay.

03.

— Zarabiaj

Otrzymujesz wynagrodzenie za to, że dzięki Tobie kolejne osoby sięgnęły i używają produkty NaturDay oraz tak jak Ty czerpią dodatkowe korzyści z bycia Klubowiczem.

04.

— Zdobywaj wiedzę

W trakcie organizowanych przez NaturDay oraz nasz Zespół szkoleń i warsztatów, zdobywasz nową wiedzę oraz umiejętności, które pozwalają Ci działać jeszcze bardziej skutecznie.

05.

— Odbieraj nagrody

Za swoje zaangażowanie dostajesz nagrody jednorazowe, dwa razy do roku możesz wybrać się na zagraniczne wakacje organizowane przez NaturDay oraz otrzymać nowy, firmowy samochód.

06.

— Baw się!

W trakcie firmowych eventów, wakacji oraz wyjazdów integracyjnych organizowanych przez nasz Zespół odpoczywasz, dobrze się bawisz oraz świętujesz wraz z innymi swoje sukcesy.

DOŁĄCZ DO ZESPOŁU!

01.

— Rejestracja

Kliknij przycisk REJESTRACJA aby przejść do formularza rejestracyjnego na stronie internetowej NaturDay – strona otworzy się w nowej karcie przeglądarki.

02.

— Wypełnij formularz

Wypełnij znajdujący się na stronie formularz pamiętając o tym, by podany przez Ciebie adres mailowy oraz numer telefonu był tymi, które chcesz, by pojawiały się na tej stronie gdy wejdą na nią inne osoby. Koniecznie też w zakładce „POUFNOŚĆ” wybierz „TAK”, ponieważ tylko osoby, które wyraziły zgodę na publikację swoich danych, mogą korzystać z narzędzi oferowanych przez nasz Zespół.

03.

— Potwierdź rejestrację

Na swoją skrzynkę mailową dostaniesz wiadomość od NaturDay z linkiem aktywującym dostęp do Twojego konta. Czasami może się zdarzyć, że ta wiadomość trafi do folderu SPAM, warto więc do niego zajrzeć. Kliknij link aktywacyjny i zaloguj się do swojego Dashboard’u, czyli wirtualnego biura.

04.

— Zrób pierwsze zakupy

Dokonaj zakupu wybranych przez siebie produktów. Do wyboru masz trzy możliwości:

  • Zakup produktów powyżej 147 punktów obrotowych* – dzięki niemu stajesz się Klubowiczem NaturDay jednak wszystkie produkty zamawiasz w cenach detalicznych, czyli z 30% narzutem, do czasu skorzystania z jednego z poniższych wariantów.
  • Zakup produktów powyżej 288 punktów obrotowych* – dzięki niemu stajesz się Klubowiczem NaturDay i wszystkie produkty zamawiasz w cenach klubowych, czyli bez 30% narzutu. Podczas kolejnych zakupach korzystasz z cen klubowych niezależnie od wartości punktowej Twojego zamówienia.
  • Zakup jednego z pakietów biznesowych (zestaw wybranych przez Ciebie produktów o określonej minimalnej wartości punktów obrotowych)* – dzięki niemu stajesz się Klubowiczem NaturDay i wszystkie produkty zamawiasz w cenach klubowych, czyli bez 30% narzutu. Podczas kolejnych zakupach korzystasz z cen klubowych niezależnie od wartości punktowej Twojego zamówienia. Dodatkowo, dzięki zakupowi pakietu biznesowego, korzystasz ze wszystkich premii przeznaczonych dla Klubowiczów. Decydując się na to rozwiązanie przed zakup koniecznie skontaktuj się z osobą, która zaprosiła Ciebie na tę stronę (jej dane znajdziesz poniżej), aby pomogła Ci wybrać odpowiedni pakiet biznesowy. Pakiety o największej wartości i cenie sugerujemy zamawiać wyłącznie osobą, które mają stosowną wiedzę i doświadczenie w pracy z pakietami produktowymi lub chcą dokonać zakupu większej ilości produktów w celu ich dalszej odsprzedaży (np. kluby fitness, sklepy zielarskie / ze zdrową żywnością, gabinety rehabilitacyjne / medycyny naturalnej itp.).

WAŻNE: Pamiętaj, że na swój pierwszy zakup masz 7 dni od rejestracji. Po tym czasie, jeśli nie dokonasz zakupu, Twoje konto zostanie skasowane. Możesz wtedy oczywiście dokonać rejestracji po raz kolejny, jednak z pewnością znajdziesz się już na którymś z następnych poziomów matrycy, ponieważ inne osoby w naszym Zespole cały czas aktywnie działają.

*) Wartość punktów obrotowych podana jest przy każdym produkcie i jest równa jego klubowej cenie netto.

05.

— Odezwij się!

Odezwij się do osoby, która zaprosiła Ciebie do naszego Zespołu – jej dane kontaktowe widoczne są poniżej. Dzięki temu dowie ona się, że interesuje Ciebie współpraca, a Ty możesz liczyć na pomoc i wsparcie zarówno jej, jak i całego naszego Zespołu.

Masz pytanie?

Napisz lub zadzwoń do nas ze swoimi pytaniami

Do Zespołu zaprasza Ciebie
Elżbieta Bolek
Telefon: +48 695 540 505
E-mail: bolekelzbieta1@gmail.com

Bądźmy w kontakcie!

Elżbieta Bolek

WITAJ W ZESPOLE!

cieszymy się, że z nami jesteś, bo tylko razem możemy więcej!