fbpx
Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie Wydarzenia

  • To wydarzenie minęło.

Konferencja Virtual Summit – Jak rozwinąć biznes i pozyskiwać klientów online

2 września 2020 | 09:00 - 17:10

Konferencja Virtual Summit

Virtual Summit to w pełni wirtualna konferencja sprzedażowo-marketingowa. To unikalne wydarzenie skupia największych polskich praktyków sprzedaży i marketingu w jednym miejscu, do którego możesz dołączyć z każdego miejsca na świecie – wystarczy, że masz urządzenie z dostępem do Internetu.

Już 29 lipca odbędzie się X edycja Virtual Summit, podczas której najwięksi praktycy marketingu i sprzedaży podzielą się z Tobą swoją wiedzą z następujących zagadnień:

  • Sprzedaż Online – skuteczne formy sprzedaży zdalnej, finalizacja nawet 67 % transakcji bez spotkań
  • Praca Online – działania, których warto się nauczyć i wdrożyć w swojej firmie
  • Case Study – analiza i praktyczne przykłady do zastosowania w małej i średniej firmie
  • Sprzedaż – kroki jakie warto podjąć aby dochodową firmę sprzedaż z zyskiem
  • Social Video – jak zbudować markę osobistą i zwiększyć zasięgi
  • Webinary – jak właściwie wykorzystać szkolenia i webinary do budowania relacji i pozyskiwania klientów
  • LinkedIn – jakie działania należy wykonać aby wykorzystać narzędzie w swojej firmie
  • Google i Facebook – skuteczne działania w przeniesieniu biznesu z offline na online

 

Prelegenci

Basia Piasek – CEO Evenea. Seryjny przedsiębiorca z wcześniejszym 10-letnim doświadczeniem korporacyjnym, współzałożyciel marek: Wolves Summit, Wolves Gate, See Bloggers, IncredBots, Festiwal Kobiet Internetu. Lider, który wierzy w sprzedaż opartą na relacjach i dostarczaniu wartości. Buduje silne organizacje nastawione na stałe podnoszenie kompetencji, szybkie skalowanie i produktywność.

Jacek Mamot – Przedsiębiorca i menadżer z ponad 25-letnim doświadczeniem w zarządzaniu projektami i procesami w wielu branżach (IT, Telco, Finanse, Motoryzacja, FMCG, Wydawnictwa, Nieruchomości) oraz funkcjach (marketing, sprzedaż, obsługa klienta, operacje, łańcuch dostaw, IT). Członek Rad Nadzorczych i doradca Członków Zarządów spółek notowanych na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie. Ekspert w zarządzaniu zmianą i zarządzaniu projektami. Jako kierownik projektu specjalizuje się w projektach wysokiego ryzyka oraz zarządzaniu kryzysowym. Wykładowca na studiach podyplomowych „Zarządzanie projektami” na Politechnice Warszawskiej (przedmiot: „Zarządzanie ryzykiem dla kierowników projektów”).

Marta Kaczmarski – Mówią o niej: Marta od Instagrama. Pewnie dlatego, że emanuje głębokim uczuciem do tej platformy społecznościowej i ciągle o tym opowiadam w internecie i na salach szkoleniowych. Od zawsze uważa siebie za osobę ponadprzeciętnie bezpośrednią. Jej mąż twierdzi, że rozmawiam z obcymi przez telefon, jakbym ich znała od podstawówki. Kiedyś była bardzo poważna, ale jej przeszło, kiedy zakończyła pracę w korporacji. Możesz to sobie wyobrazić? 10 lat pracować jako szkoleniowiec w szarej garsonce? No cóż, kiedyś myślała, że w tym zawodzie tak trzeba. Zawodu nie zmieniła, bo kto zrezygnowałby ze swojego powołania? Zmieniła tylko styl, ku radości swoich studentów. Prowadzi szkolenia z Instagrama dla właścicieli biznesów, którzy pragną istnienia swojej marki na Instagramie. Wie, że na początku tej drogi można być kompletnie zagubionym, ale to już jej problem, żeby wszystkiego nauczyć. A ona wie jak uczyć nowych i trudnych rzeczy…

Grzegorz Miecznikowski – CEO w Words Agency, ekspert LinkedIn, szkoleniowiec, bloger, specjalista od komunikacji, optymalizacji sprzedaży i rozwoju biznesu. Social Media. Geek pełną gębą.

Mirosław Skwarek – Co-founder GetAll.pl, twórca Akademii Social Media i właściciel agencji reklamowej FunnelStar. Nagrywa i sprzedaje kursy internetowe od 2011 roku. W ostatnim roku jego firma wygenerowała prawie 2 miliony złotych ze sprzedaży oprogramowania, usług i szkoleń. Jest autorem ponad 50 kursów z zakresu marketingu i sprzedaży internetowej. Tylko w ostatnich 3 latach przeszkolił ponad 20 000 przedsiębiorców.

 

Dołącz do Virtual Summit – największej wirtualnej konferencji i wyznacz swoją drogę w prowadzeniu biznesu!

Wydarzenie jest całkowicie BEZPŁATNE. Dlatego już teraz wejdź na stronę, zapisz się i weź udział w konferencji!

Szczegóły

Data:
2 września 2020
Czas:
09:00 - 17:10
Wydarzenie kategoria:
View Event Website

Miejsce

online

Organizator

EVENEA