fbpx
Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie Wydarzenia

  • To wydarzenie minęło.

Trening Internetowy – Jak dynamicznie rozwinąć biznes dzięki zastosowaniu produktów online

19 sierpnia 2020 | 09:00 - 17:10

Konferencja Trening Internetowy

„Trening Internetowy” to konferencja online o tym, co potrzebujesz wiedzieć, aby w obecnej sytuacji ekonomicznej z sukcesem robić biznes dzięki możliwościom Internetu i produktów online. Po raz pierwszy raz taka wiedza dostępna jest bezpłatnie, a przekazane wskazówki i rozwiązania możesz wdrożyć od zaraz w Twoim biznesie. Prelegentami są praktycy z wieloletnim doświadczeniem rozwijający swoje firmy dzięki możliwościom produktów online. A wszystko dostępne z poziomu Twojego komputera, bez wychodzenia z domu.

Czego nauczysz się podczas konferencji?

Produkcja – Jak stworzyć i nagrać pierwszy kurs online, który zacznie na Ciebie zarabiać już od pierwszego miesiąca.

Strategia marki osobistej – Jak projektować i budować markę osobistą (personal branding) oraz jakie fundamentalne zalety przynosi to działanie.

Copywriting – Jak pisać treści, które pomagają dotrzeć do Twoich klientów i przekonują do zakupu.

Case Study – Studium przypadku szkoły tańca, czyli „Jak przeniosłem biznes stacjonarny do internetu”.

Projektowanie – Jak zaplanować produkt, aby w jak najkrótszym czasie dał realne i wymierne rezultaty.

Generowanie ruchu – Jak pozyskać klientów, aby generować zysk w obecnej sytuacji ekonomicznej dzięki sprawdzonym przez przedsiębiorców strategiom.

Webinary – Wykorzystaj format i model, który działa i jest w stanie zwiększyć Twoją sprzedaż nawet 17.5-krotnie z tymi samymi zasobami.

Sprzedaż Online – Poznaj model skutecznej sprzedaży kursów online który pozwolił nam dojść do 70% skuteczności zamknięć w rozmowach telefonicznych.

 

PRELEGENCI

Mirek Burnejko – Przedsiębiorca, który odszedł z na dobre z etatu dopiero w wieku 34 lat. Założyciel 5 firm, z czego 3 najważniejsze to: Chmurowiska – firmy IT, Akademia – platformy edukacyjnej ze szkoleniami dla przedsiębiorców, Mazuko – firmy zajmującej się długowiecznością. Aktualnie, mając 37 lat ma na swoim produkcję 30 kursów online w 2 branżach i pomoc setkom polskim twórcom. Potrafi tłumaczyć skomplikowane koncepty, co jest zaskakująco ważną umiejętnością w 2020 roku.

Basia Piasek – CEO Evenea. Seryjny przedsiębiorca z wcześniejszym 10-letnim doświadczeniem korporacyjnym, współzałożyciel marek: Wolves Summit, Wolves Gate, See Bloggers, IncredBots, Festiwal Kobiet Internetu. Lider, który wierzy w sprzedaż opartą na relacjach i dostarczaniu wartości. Buduje silne organizacje nastawione na stałe podnoszenie kompetencji, szybkie skalowanie i produktywność.

Michał Lidzbarski – Pomysłodawca i współtwórca projektu „Web To Learn”, wspierającego tworzenie i sprzedaż szkoleń internetowych. Poprzez to oprogramowanie autorzy dystrybuują 3500 kursów online i wygenerowali już ponad 11 000 000 zł przychodu obsługując ok. 67 000 klientów (dane na lipiec 2020).

Damian Myśliwy – Współzałożyciel Dance Control oraz Akademii Relacji. Trener tańca, przedsiębiorca i autor książki „Jak tańczyć z dziewczyną”. Od ponad 6 lat prowadzi szkolenia Dance Control, na których w zaledwie 2 dni za pomocą autorskiej metody jest w stanie każdego nauczyć tańczyć z kobietą, zwiększyć pewność siebie, pokonać nieśmiałość i pokonać ograniczające przekonania. W ciągu ostatnich lat pomógł ponad 3000 osób. Metoda, której uczy, osiągnęła niesamowita popularność (ponad 12 milionów wyświetleń i 30 tysięcy widzów w mediach społecznościowych). Celem Damiana jest wykrzesanie najlepszego potencjału ludzkiego w jak najkrótszym czasie i budowanie zdrowych relacji.

Martyna Bliga – Pasję zamieniła w pracę i od 2018 roku uczy użytkowników Instagrama, jak korzystać z narzędzi, jakie to medium społecznościowe, aby osiągać swoje cele. Swoją wiedzą z zakresu Instagrama dzieli się na swoim blogu oraz profilu instagramowym @socjomaniaczka. Na co dzień współpracuje z Aleksandrą Budzyńską – Panią Swojego Czasu, kompleksowo prowadząc oficjalny profil marki @paniswojegoczasu_official.

Karolina Bugała-Valim – Mimo że karierę zawodową rozpoczęła w wieku 24 lat od budowania firmy o całkowicie innym profilu, od dobrych 4 lat kursy online są jej absolutnym konikiem, sposobem na życie, sposobem na cyfrowy nomadyzm oraz na utrzymanie całej rodziny. Z kursami ma obecnie do czynienia na 3 różnych płaszczyznach, które wypełniają heh grafik dzień po dniu:

  • w ramach „Karolina Valim – Kursy Online od Podstaw” konsultuje, doradza, nadaje kierunek, ale też produkuje kursy online. Uwielbia pracę z ludźmi, którzy walczą o lepszy świat dookoła siebie. Jej klientami, z którymi nagrała kursy online, były m.in. fundacje: „Prawo dla mam” oraz „Kraina Zdrowia”.
  • w ramach „Ciencia em Acao” wraz ze swoim mężem produkuje i sprzedaje edukacyjne kursy online dedykowane pierwotnie na rynek brazylijski, a obecnie sprzedawane międzynarodowo (USA, Europa, wkrótce Afryka). Ich misją jest dostarczanie niedrogiej i świetnej jakościowo edukacji online do tysięcy uczniów w Brazylii, którzy nie mają dostępu do tradycyjnej edukacji szkolnej.
  • w ramach projektu „Macierzyński i co dalej…?” wraz z Anną Ługowską-Tabaj powołała MamaAcademy – pierwszą w Polsce akademię online do nauki biznesu dla Mam, które chcą zamienić etat na własną firmę i pracę na własnych zasadach. MamaAcademy działa w modelu subskrypcyjnym i już przez pierwsze 6 miesięcy swojej działalności zyskała kilkaset kursantek oraz świetne opinie użytkowniczek.

Jest wielką pasjonatką edukacji online oraz olbrzymiej zmiany, jaką niesie ona ze sobą, realnie zmieniając życie ludzi na całym świecie na lepsze. Uwielbia podróże, cyfrowy nomadyzm, kawę. Interesuje ją temat wspierania w Internecie przedsiębiorczych kobiet, a przede wszystkim mam i dawania im narzędzi, które pozwalają rozwijać własne działalności, promować biznes i pozyskiwać klientów.

 

Dowiedz się jak dynamicznie rozwinąć biznes dzięki zastosowaniu produktów online

Dołącz do „Trening Internetowy” największej wirtualnej konferencji i wyznacz swoją drogę w prowadzeniu biznesu. Wydarzenie jest całkowicie BEZPŁATNE, dlatego już teraz wejdź na stronę, zapisz się i weź udział w konferencji.

Szczegóły

Data:
19 sierpnia 2020
Czas:
09:00 - 17:10
Wydarzenie kategorie:
,
View Event Website

Organizator

EVENEA