fbpx
Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie Wydarzenia

 • To wydarzenie minęło.

Virtual Summit X

29 lipca 2020 | 09:00 - 17:10

Virtual Summit X

Virtual Summit to w pełni wirtualna konferencja sprzedażowo-marketingowa. To unikalne wydarzenie skupia największych polskich praktyków sprzedaży i marketingu w jednym miejscu, do którego możesz dołączyć z każdego miejsca na świecie – wystarczy, że masz urządzenie z dostępem do Internetu.

Już 29 lipca odbędzie się X edycja Virtual Summit, podczas której najwięksi praktycy marketingu i sprzedaży podzielą się z Tobą swoją wiedzą z następujących zagadnień:

 • Sprzedaż Online – skuteczne formy sprzedaży zdalnej, finalizacja nawet 67 % transakcji bez spotkań
 • Praca Online – działania, których warto się nauczyć i wdrożyć w swojej firmie
 • Case Study – analiza i praktyczne przykłady do zastosowania w małej i średniej firmie
 • Sprzedaż – kroki jakie warto podjąć aby dochodową firmę sprzedaż z zyskiem
 • Social Video – jak zbudować markę osobistą i zwiększyć zasięgi
 • Webinary – jak właściwie wykorzystać szkolenia i webinary do budowania relacji i pozyskiwania klientów
 • LinkedIn – jakie działania należy wykonać aby wykorzystać narzędzie w swojej firmie
 • Google i Facebook – skuteczne działania w przeniesieniu biznesu z offline na online

 

Prelegenci

Basia Piasek – CEO Evenea. Seryjny przedsiębiorca z wcześniejszym 10-letnim doświadczeniem korporacyjnym, współzałożyciel marek: Wolves Summit, Wolves Gate, See Bloggers, IncredBots, Festiwal Kobiet Internetu. Lider, który wierzy w sprzedaż opartą na relacjach i dostarczaniu wartości. Buduje silne organizacje nastawione na stałe podnoszenie kompetencji, szybkie skalowanie i produktywność.

Tomasz Król – Doradca biznesowy, trener, twórca strategii rozwoju procesów produkcyjnych oraz certyfikowany doradca zdroworozsądkowego zarządzania procesami wg. Teorii Ograniczeń Goldratta. Założyciel Instytutu Doskonalenia Produkcji. Autor bestsellera wydawnictwa OnePress w 2017 roku „Lean Management po polsku. 11,5 powodu, dlaczego zmiana się nie udaje”. Ekspert zarządzania zmianą, twórca, inspirator. Na co dzień współpracuje z przedsiębiorcami, właścicielami firm i dyrektorami produkcji nad generowaniem oszczędności w ich procesach.
Tomasz Król ma na swoim koncie wiele bardzo dobrze poprowadzonych projektów, m.in. wraz z jednym z klientów uzyskał wynik 9 milionów złotych zaoszczędzonych w skali roku, z innym ponad 2,5 miliona wpierając go podczas 6 miesięcy trwania projektu wdrożeniowego.
Wybrani klienci / Projekty: KGHM Kopalnia Miedzi, Nutricia Opole, Stolbud Włoszczowa, PeBeKa, Mirage Boats W.Bychto i wspólnicy, Instal-projekt, Spec-wood, Erkado, Oknoplast.

Publikacje (książki; wydawnictwo OnePress):

 • „Lean Management po polsku. 11,5 powodu, dlaczego zmiana się nie udaje” – 2017
 • „Zegar Rozwiązywania Problemów” – 2018
 • „Lean. Droga do minimalizmu” – 2019

Bartek Popiel – konsultant specjalizujący się w dużych i dochodowych kampaniach sprzedażowych. Założyciel bloga na temat przedsiębiorczości LiczySieWynik.pl, którego każdego miesiąca odwiedza ponad 50 000 osób. Pomaga profesjonalistom opakować ich wiedzę w dochodowe produkty online. Jego oferty sprzedały produkty za ponad 5 mln zł. Autor pierwszego na świecie 2booka „Liczy się Efekt” oraz bestsellera „Zrobię To Dzisiaj!”.
Prywatnie szczęśliwy mąż i ojciec. Zdobywca Korony Maratonów Polskich. Ma bzika na punkcie efektywności osobistej. Jak sam mówi: „Chcę być ekstremalnie produktywny w pracy, żebym nie spoglądał na zegarek, spędzając czas na tym, co lubię robić, i będąc z ludźmi, którzy są bliscy mojemu sercu”.

Agata Limanówka – Strateg, psycholog i praktyk biznesu, trener rozwoju osobistego, certyfikowany mentor i coach ICF. Autor i współautor 8 książek, w tym poradnika psychologicznego „Od stresu do sukcesu”, cyklu książek „Doskonale niedoskonali”, wielu publikacji naukowych i popularnonaukowych, absolwent studiów doktorskich i podyplomowych, wykładowca, pomysłodawca projektu Doskonale Niedoskonali. Jej misja to szlifowanie Diamentów, co robi na kilka sposobów. Jako mentor coach tworzy kreatywne strategie i modele biznesowe, a także produkty i usługi dla przedsiębiorców – od fizycznych produktów jak np. książki, aż do niematerialnych jak usługi konsultacji, kursy czy szkolenia.
W praktyce psychologa biznesu, trenera i rekrutera, współpracuje z korporacjami, instytucjami państwowymi i właścicielami biznesów. Z powodzeniem tworzy dla nich szkolenia dedykowane, programy szkoleniowe (ponad 3000 h praktyki) oraz projekty rekrutacyjne. Są one skierowane dla kadry menedżerskiej wyższego i średniego szczebla oraz szeregowych pracowników. Największy z nich objął ponad 2000 osób. Jako twórca idei doskonałej niedoskonałości wraz z Doskonale Niedoskonałymi autorami i członkami społeczności oraz dzięki eventom, jak konferencja w Oxfordzie, aktywnie pomaga odkrywać innym jak, będąc Doskonale Niedoskonałym, osiągnąć sukces w życiu i biznesie i być szczęśliwym.
Specjalizuje się w prowadzeniu szkoleń z zakresu komunikacji, sprzedaży, obsługi klienta, oraz kompetencji i umiejętności liderskich, radzenia sobie ze stresem (tylko z tego tematu przeszkoliła stacjonarnie kilkanaście tysięcy uczestników). W swojej pracy postępuje zgodnie ze standardami kodeksu etyczno-zawodowego psychologa i kodeksu etycznego ICF. Jest zaangażowana społecznie, 10% swojej pracy wykonuje pro bono. Ludzie – ich umysł i zachowania, a także dążenie do ulepszania siebie, fascynowały ją od zawsze. I ta pasja towarzyszy jej niezmiennie od początku pracy zawodowej. Cechuje ją nie tylko profesjonalizm, ale także pozytywne nastawienie, ciepło i poczucie humoru, a także umiejętność koncentracji na swoich klientach, co zbudza ich zaufanie oraz daje poczucie komfortu i bezpieczeństwa podczas wspólnej pracy.

Fryderyk Karzełek – osoba, która za cel życia postawiła sobie pomoc innym. Jednakże nie taką zwyczajną pomoc. W jego wizji, do której spełnienia zbliża się z każdym kolejnym zadowolonym klientem, który wychodzi spod jego skrzydeł, Polska w przyszłości będzie społeczeństwem, w którym przeważać będą ludzie stabilni finansowo oraz zamożni. Opierając się na własnych doświadczeniach, swoich ogromnych sukcesach i przytłaczających porażkach, opracował metodę „10 kroków do finansowego bezpieczeństwa”. Każdej osobie, która przyjdzie do niego i powie, że chce być osobą zamożną lub przynajmniej stabilną finansowo daje on gwarancję, że gdy tylko pójdzie śladem opracowanych przez niego 10 kroków, to najdalej za 10 lat będzie osobą stabilną finansowo z milionem na koncie! Przyjaciele określają go właśnie jako człowieka z wizją, którego wielkie serce, determinacja i wiedza sprawiają, że może on zmienić życie naprawdę wielu ludzi na lepsze. To spod jego skrzydeł wyszło wielu ludzi cenionych w tej chwili na rynku finansowym i nie tylko. Przeszkolił tysiące osób, a jeszcze więkzej liczbie pomógł osiągnąć stabilność finansową.
Występował na takich konferencjach sprzedażowych jak: Tylko dla Orłów razem z Fredrikiem Eklundem, Konferencji organizowanej z Brian Tracy oraz w 22 prelekcjach w cyklu konferencji Nowoczesne Techniki sprzedaży tylko w 2016 – 2017 roku u boku najlepszych Polskich trenerów. Fryderyk Karzełek jest twórcą słynnej szkoły „Sprzedaży Naturalnej” oraz autorem „Deklaracji Praw Człowieka Myślącego”, „Dekalogu Komunikacji” oraz książki „Pieniądze są sexi”. Właściciel 10 spółek z sektora finansów w tym firmy szkoleniowej. W jego wykładach do końca 2016 roku uczestniczyło ponad 40.000 osób. Obecnie jest mentorem projektów EuroCash i Gry o milion oraz twórcą Klubu 555.
Jego książka „Pieniądze są Sexy” w ramach akcji społecznej edukującej Polaków z zakresu finsnsów od 2017 roku została rozdana w liczbie już przeszło 12 tysięcy egzemplarzy za symboliczne 1 zł, aby wiedza w niej zawarta stała się powszechna wśród polskiego społeczeństwa, realizując tym samym misję firmy. Klub 555 to grupowe wyzwanie w formie codziennych transmisji online na Facebooku, w których bierze udział na żywo ok. 2500 osób, w ciągu dnia wyświetlana jest ok 50 000 razy. Celem Klubu 555 jest rozwijanie niezwykle ważnej kompetencji, jaką jest samodyscyplina. Uczestnicy codziennie otrzymują olbrzymią porcję wiedzy, inspiracji i motywacji nie tylko od Fryderyka Karzełka, ale również od gości, których zaprasza na live, aby podzielili się swoim doświadczeniem.

 

Dołącz do Virtual Summit – największej wirtualnej konferencji i wyznacz swoją drogę w prowadzeniu biznesu!

Wydarzenie jest całkowicie BEZPŁATNE. Dlatego już teraz wejdź na stronę, zapisz się i weź udział w konferencji!

Szczegóły

Data:
29 lipca 2020
Czas:
09:00 - 17:10
Wydarzenie kategoria:
Strona internetowa:
https://poznajrozwiazanie.info/url/virtualsummit.pl

Organizator

EVENEA